Топ дизайнерът София Борисова връчи “Златна Игла” на Светослав Колчагов, който стана “Дизайнер на годината”
Вчера, в столичния хотел „Рамада”, се състоя церемонията по връчването на най-престижния приз за мода у нас. Тя бе открита с тоалетите на трикратната носителка на “Златна Игла” – София Борисова. Топ дизайнерката на България представи част от най-новата си колекция висша мода за 2017 г. “Fashion and Diamonds” . Пред отбрана публика бяха презентирани 17 нейни модела, които впечатлиха ценителите с модерния си дизайн, съвършената кройка и дизайнерските материи, доставяни от най-известните фабрики по света, с които работят световно признатите дизайнери на висша мода.
Лицето на тазгодишното издание на “Златна игла” – Мила Христова, както и водещата на церемонията Ива Екимова, бестяха в ослепителните рокли на “Романтика Фешън”. Самата дизайнерка пък се отличаваше със свеж, пролетен тоалет в жълто, съчетан с така модерния този сезон и предпочитан от световните дизайнери флорален принт с рози. София Борисова, която миналата година грабна третата си “Златна игла”, връчи статуетката на тазгодишния победител в категория “Дизайнер на годината” – Светослав Колчагов, като му пожела да покорява още много върхове в света на модата.